Scoala Planeta Copiilor - invatamant particular

Web-site oficial al Scolii Planeta Copiilor, Bucuresti, sector 6.

OVERVIEW

The domain scoalaplanetacopiilor.ro currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have analyzed zero pages within the site scoalaplanetacopiilor.ro and found fourteen websites referencing scoalaplanetacopiilor.ro.

SCOALAPLANETACOPIILOR.RO TRAFFIC

The domain scoalaplanetacopiilor.ro has seen alternating amounts of traffic in the past the year.
Traffic for scoalaplanetacopiilor.ro

Traffic ranking (by month) for scoalaplanetacopiilor.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalaplanetacopiilor.ro

Complex sportiv 2000 - Academia Sever Dron- Pentru toti iubitorii tenisului

Tenis Club 2000- Academia Sever Dron! Pentru toti iubitorii tenisului! De la infiintare, TC 2000 a pus accentul pe organizarea unui sistem de initiere in tenis, care da posibilitatea unui mare numar de copii sa capete notiunile de baza ale jocului de tenis.

WHAT DOES SCOALAPLANETACOPIILOR.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaplanetacopiilor.ro Mobile Screenshot of scoalaplanetacopiilor.ro Tablet Screenshot of scoalaplanetacopiilor.ro

SCOALAPLANETACOPIILOR.RO SERVER

We detected that the main root page on scoalaplanetacopiilor.ro took three thousand milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
3 secs
176.223.199.10

We discovered that this website is implementing the Apache os.

Scoala Planeta Copiilor - invatamant particular

Web-site oficial al Scolii Planeta Copiilor, Bucuresti, sector 6.

PARSED CONTENT

The domain scoalaplanetacopiilor.ro had the following in the homepage, "Este un partener de incredere in educatia copilului tau! Scopul nostru comun este de a crea indivizi cu o personalitate puternica, cu spirit civic, bine instruiti si bine pregatiti pentru viata." We observed that the website stated " Daca doriti calitate, profesionalism, siguranta afectiva si confort pentru copilul dumneavoastra va asteptam la Scoala Planeta Copiilor." It also stated " Si are autorizatie de functionare. Scoala Planeta Copiilor asigura prin mijloce specifice, moderne, caracterizata prin eficienta si rezultate pozitive de lunga durata, educarea ." The header had scoala as the highest ranking keyword. This keyword was followed by invatamant, particular, and privat which isn't as urgent as scoala. The other words the site used was educatie. profesor is also included but could not be understood by search parsers.

ANALYZE MORE WEBSITES

ŞCOALA GIMNAZIALĂ PLOPU - Home

Inscrierea in invatamantul primar 2015. ANUL SCOLAR 2010 - 2011. MINISTERUL EDUCAŢIEI SI CERCETARII STIINTIFICE. LOCALITATEA PLOPU, ORAŞ IANCA. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator.

Scoala Gimnaziala Al. I Cuza, Podu Iloaiei, Jud. Iasi

Saturday, June 20, 2015. Pentru sesizarea neregulilor aparute in organizarea si desfasurarea examenelor nationale. Friday, June 19, 2015. Ordin privind organizarea si desfasurarea Evaluarii Nationale- clasa a VIII-a, an scolar 2014-2015. Privind organizarea şi desfăşurarea evaluării naţionale pentru. Absolvenții clasei a VIII-a în anul şcolar 2014-2015.

Scoala Poeni din Judetul Teleorman

Comuna Poeni, Judeţul Teleorman. I Înscrierea în învățământul primar 2013. Bine aţi venit pe site-ul şcolii noastre! Aici găsiţi toate informaţiile despre Şcoala Poeni din judeţul Teleorman. 37, Judeţul Teleorman, Tel.

Şcoala Gimnaziala Poieni Solca

Comuna Poieni-Solca, judetul Suceava. Ce dorim prin realizarea acestui blog. Din activitatea scolii si a gradinitei. Inscrierea in invatamantul primar 2013. Înscrierea copiilor în clasa pregătitoare şi clasa I. Ce dorim prin realizarea acestui blog. Din activitatea scolii si a gradinitei. Inscrierea in invatamantul primar 2013. Sa stii mai multe, sa fii mai bun! Anul trecu.